Кошик
25 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+380955085868
+380955085868
+380955085868
+380968356767
+380955085868
Viber
Компанія "ЕДЕМ"

Про нас

Наша компанія "ЕДЕМ"займається виробничою та торгівельною діяльністю

Перший та найбільший наш напрямок - це виробництво стандартних та індивідуальних виробів з металу.

Ми виготовляємо металеві вироби різної складності, починаючи з художньої ковки і завершуючи найпростішими металевими виробами.

Окремо, хочу звернути вашу увагу на металеві бункерні кормушки для свиней. По праву можу назвати кормушки для свиней функціональними та дуже якісними, і таки ми, що допомагають вести бізнес іншим людям.

Другий наш напрямок - це виробництво металевих жестяних виробів, а саме відливи, кути, та багато іншого для кровлі.

Довгий час виробляючи ковані ворота, ми прийшли до будівництва та запуску третього напрямку в нашій  роботі - це порошкове пофарбування металевих виробів. Порошкова фарба - це порошок,який за допомогою відповідного обладнання напиляється на металевий виріб, а потім запікається в пічці при температурі 200 градусів. В результаті ми отримуємо яскраве та довготривале покриття. Вся побутова техніка та багато іншого пофарбовано саме так.

Монтуючи свої ковані  вироби, ми зіткнулися з проханням покупців, доробити і тротуарну плитку.Так народився наш четвертий напрямок - виробництво та вкладання вібропресованої тротуарної плитки.

Пятий та шостий  напрямки роботи взаємо повязані, а саме встановлення металопластикових та алюмінієвих вікон та дверей, алюмінієвих ролет та автоматичних воріт, порізка прозорого та візерункового скла.

Сьомий - це оздоблення та утеплення фасадів приватних будинків та комерційних об'єктів з допомогою металевих жестяних виробів, таких як профлист, блокхаус, сайдинг та інші.

Всі наші вироби ми доставляємо по Україні та за її межі перевізниками. 

Будемо раді надати вам консультацію та допомогти в вирішенні ваших питань!