Кошик
17 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+380955085868
+380955085868
+380955085868
+380968356767
+380955085868
Viber
КОМПАНІЯ "ЕДЕМ"

Про нас

Наша компанія "ЕДЕМ"займається виробничою та торгівельною діяльністю.

Перший та найбільший наш напрямок -це виробництво стандартних та індивідуальних виробів з металу.

Ми виготовляємо металеві вироби різної складності ,починаючи з художньої ковки і завершуючу найпростішими металевими виробами.

Окремо ,хочу звернути вашу увагу на металеві бункерні кормушки для свиней. По праву можу назвати кормушки для свиней функціональними та дуже якісними ,і таки ми , що допомагають вести бізнес іншим людям.

Другий наш напрямок-це виробництво металевих жестяних виробів ,а саме відливи ,кути ,та багато чого іншого.

Довгий час виробляючи ковані ворота ,ми прийшли до будівництва та запуску третього напрямку в нашій  роботі -це порошкове пофарбування металевих виробів. Порошкова фарба -це порошок ,який за допомогою відповідного обладнання напиляється на металевий виріб ,а потім запікається в пічці при температурі 200 градусів . В результаті ми отримуємо яскраве та довготривале покриття. Вся побутова техніка та багато чого іншого пофарбовано саме так.

Монтуючи свої ковані  вироби ,ми зіткнулися з проханням покупців , доробити і тротуарну плитку.Так народився наш четвертий напрямок - виробництво та вкладання вібропресованої тротуарної плитки та попутних виробів з бетону.

Пятий та шостий  напрямки роботи взаємо повязані ,а саме встановлення металопластикових та алюмінієвих вікон та дверей , алюмінієвих ролет та автоматичних воріт, Порізка прозорого та візерункового скла.

Сьомий -це оздоблення та утеплення фасадів приватних будинків та комерційних обєктів з допомогою металевих жестяних виробів ,таких як профлист, блокхаус, сайдинг та інші.

Всі наші вироби ми доставляємо по Україні та за її межі перевізниками. 

Будемо раді надати вам консультацію та допомогти в вирішенні ваших питань.